ABFirm.pl - Alternatywna Baza Firm

 
 
 
 
Zakład Optyczny Optyk Dyplomowany Małgorzata Jezierska-Perka
Szaniawskiego 3 59-220 Legnica Dolnośląskie
76 866 11 84 optyk.jezierska@wp.pl

Zakład Optyczny Optyk Dyplomowany Małgorzata Jezierska-Perka

Zakład Optyczny Optyk Dyplomowany Małgorzata Jezierska-Perka

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Okulistyka, Optyka

Adres i dane kontaktowe:

59-220 Legnica, Szaniawskiego 3,
Dolnośląskie

76 866 11 84

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

ZAPRASZAMY: pn-czw. 10-15:30, 17-18, piątek 10-18 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://abfirm.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę